MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Pravidla nebo povidla?

8. dubna 2022

Milí rodiče,
vím, že všichni, kteří k nám do Korálku dáváte své děti, víte, jak s dětmi pracujeme a co je posláním a vizí naší školy.  Já i můj tým jsme si vědomi, že  uplynulé roky byly pro nás  hodně náročné. My ale svojí práci s vašimi dětmi děláme  stále tak, aby děti byly v bezpečném prostředí a  spokojené.  Učíme je, aby se uměly orientovat ve všech situacích, které je v životě potkají. Pracujeme s dětmi ve vzdělávacích a výchovných oblastech podle nových trendů vzdělávání (  složka Programy a projekty), ale  posledních několik let nám jasně dokázalo, že základním stavebním kamenem pro  úspěch ve výchově a vzdělávání je nastavení pravidel. Ve školce se bez pravidel neobejdeme a pracujeme s nimi neustále. Svému pedagogickému týmu pravidelně  zajišťuji  vzdělávání vynikajících odborníků na předškolní pedagogiku , jejichž publikace a knihy najdete v naší nabídce   v sekci  „Pro rodiče“.  Jedním z nich je i Marek Herman (  Najdi si svého Marťana) a právě Marek mne před více než 10 lety na své přednášce přivedl  k utvrzení se, jak důležité je  důsledné nastavení pravidel  ve skupině dětí. Pokud stejně postupují i rodiče, uvidíte, úleva se dostaví a harmonie v rodině také:-) 
Mějte pohodové jaro,
Vladimíra Jurigová

Pravidla pro efektivní fungování rodiny

 

 

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV