MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Sportování s tygříkem

12. května 2022

TJ Bílí tygři naši školku požádali o zveřejnění jejich nabídky.

Milí rodiče,
Bílí Tygři si v období, kdy jsou rozpuštěné ledové plochy, připravili pro děti Sportování s Tygříkem na hřišti a v tělocvičně zábavnou a hravou formou. Jedná se o volné pokračování naší hokejové školky, které potrvá do konce školního roku a po prázdninách opět skočíme na led. 

Hledáte nyní pro své děti kvalitní pohyb na čerstvém vzduchu i v tělocvičně? Nebo již děláte jiný sport, ale chtěli byste pro své děti kvalitní všestrannou pohybovou přípravu navíc? Nebo doma chcete mít malého hokejistu, ale nechce se Vám čekat až do září? Tak neváhejte a přijďte mezi nás, Tygřík je tu pro všechny děti od 4 do 6 let.

První měsíc zdarma!

Více informací a přihláška na https://mladez.hcbilitygri.cz/zobraz.asp?t=nabor

Petr Silovský
projektový manažer
Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z. s.
Jeronýmova 494/20, 460 07 Liberec 7
www.hcbilitygri.cz
GSM: (+420) 604 665 843
e-mail: silovsky@hcbilitygri.cz

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV