Školková olympiáda

29. června 2022

V úterý 28. 6. proběhla v dopoledních hodinách na hřišti u Základní školy ,,Školková olympiáda,,.
Přípravy na třídách probíhaly již před samotným konáním, děti si vyrobily třídní vlajky a připravily si svůj třídní pokřik.
V úterý v 9.00 byl slavnostní hromadný odchod s vlajkami od školky směrem ke hřišti, kde proběhl nástup všech tříd, předvedení vlajek a třídních pokřiků, nechyběla ani hymna ČR, pak již mohly odstartovat sportovní disciplíny: skok do písku z místa, skok do písku s rozběhem, štafeta, sprint a hod do dálky.
Děti všechny disciplíny plnily s nadšením a vše se jim hezky dařilo, třídní učitelky jako vlajkonošky sbíraly na stanovištích razítka, za které v cíli čekala odměna.
Po splnění všech disciplín nás čekalo vyhlášení – rozdání medailí, diplomů a paní ředitelka si pro všechny připravila překvapení – třídní trofeje.
Celé dopoledne se velice vydařilo a perfektně si ho užily jak dětičky, tak i paní učitelky.
Fotografie z celé akce naleznete v Galerii :).