MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Náš vánoční řetěz

9. ledna 2024

V naší školce se snažíme spolupracovat všichni jako celek. A to mi vnuklo myšlenku, jak propojení mezi třídami podpořit. Napadlo mě vytvořit vánoční řetěz, na kterém se budeme podílet všichni – děti, učitelky a asistentky, ale také paní ředitelka, paní hospodářka, paní kuchařka a paní uklízečky. Vzniknout tak mělo jedinečné dílo, které nás všechny spojí. V průběhu prosince jsme jedna třída za druhou postupně tvořili a napojovali řetěz až nám vzniklo 30 m dlouhé dílo.

Dnes, 8.1.2023, se nám podařilo slavnostně završit tento náš celoškolkový projekt. Sešli jsme se v počtu 71 dětí a 15 pracovníků školky u nás na plácku a společně jsme se vyfotili s našim řetězem. V naší školce totiž táhneme za jeden provaz a jsme všichni propojeni stejně jako náš originální, všemi barvami hrající řetěz.

Marie Horáková, asistentka pedadoga MŠ Korálek a tým školy.

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV