Mateřinková olympiáda 2024 s Korálkem

10. června 2024

Ve čtvrtek 6.6.2024 proběhla již 4. mateřinková olympiáda, kterou naše škola pořádá  pro ostatní liberecké mateřinky, které mají zájem se se svými dětmi chtějí zapojit do podpory lásky ke sportu u dětí:-)

Letošní akce čítala na 100 dětí a tentokrát jí měla v režii naše paní učitelka a moje zástupkyně,  Madla Zemanová.

Za skvělou organizaci jí patří velký dík. Trenérka našeho olympijského sportovního týmu byla Martina Lank, která dovedla naši smíšenou štafetu k vítězství a zlaté medaili.

I ostatní děti v  rámci pohybové pregramotnosti a vedení ke sportu a pohybu nestrádají, učitelkám pomáhají další organizace, jako je Sportík a Česko se hýbe.

Zkrátka, ve zdravém těle, zdravý duch 🙂

RTM

GENUS