Maminko a tatínku

7. září 2023

Aneb Korálková pravidla pro dospěláky.

– Přiveďte mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.

–  Pokud nebudete stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.

–  Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.

–  Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych ostatní kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by Vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.

–  Nedávejte mi potají do přihrádky, do batůžku ani s sebou do školky žádné pití ani jídlo, ve školce pro nás mají svačinky.

–  Když budu mít narozeniny, můžete pro děti upéct něco dobrého, nebo donést nějaké dobrůtky, ovoce či zeleninu, všechno to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.

–  Čtěte pozorně informace na dveřích a nástěnkách, abyste nezapomněli na nic důležitého.

–  Buďte upřímní a nezapomeňte paním učitelkám sdělit všechny informace, které by měly vědět.

–  Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.

Nabízíme pro vás besedy či workshopy, k některým osvědčený, postupům, které můžete vyzkoušet když:

–  Vaše dítko nechce samo usínat
–  Vaše dítko se vzteká a neposlouchá
…. a jiné
–  Dětské masáže ( nácvik tahů)

Informace o termínech budeme zasílat přes aplikaci Twigsee.