MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Výsledky výběrových řízení a pedagogické obsazení tříd.

1. června 2022

Vážení rodiče,
 z důvodu uplynutí doby  trvání pracovních smluv některých pedagogů jsem vyhlásila  výběrová řízení na pozice učitelka MŠ a speciální pedagog. Ty z vás, jejichž děti v Korálku zůstávají i v novém školním roce, informuji o nově obsazených pozicích pedagogů a speciálních pedagogů od 1.9.2022.
Do výběrových řízení na obě pozice se přihlásilo celkem 5 uchazečů . Do výběrových řízení  se z naší školy přihlásila z učitelek, které měly smlouvu na dobu určitou  pouze Bc. Eva Špetlíková, která pozici učitelky plně obhájila a pokračuje tedy dále ve třídě Koťátek. 
Do výběrového řízení na pozici speciální pedagog  se přihlásily dvě uchazečky a obě byly přijaté. 
Bc. Karolína Horníková,  UK Praha, obor speciální pedagogika  a logopedie a Bc. Anna Meierová, TUL, obor speciální pedagogika.
V novém školním roce  se mění i situace v profesích asistentů pedagoga. Protože  na škole budou od září i děti   v integraci na běžných třídách,  zvýší se počet asistentů  na tři . Ve třídě Koťat bude působit Agáta Drócić, ve třídě Sluníček Ing. Marie Horáková a ve speciální třídě Lenka Kolich Taranová.
Ve třídě Sluníčka  s Madlou Zemanovou bude pracovat nová učitelka, která vyšla z výběrového řízení,  Bc. Irena Kunová.
Ostatní pozice pedagogů zůstávají nezměněny.

Vladimíra Jurigová

 

 

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV