Obnovení provozu po karanténě

27. ledna 2022

Vážení rodiče,

od čtvrtku 27.1.2022 funguje škola  po karanténě tříd Sluníčka a Hvězdičky opět v běžném režimu. Vzhledem k rizikové situaci spojené nejen s Omikronem, ale i s jinými typy viróz  vás žádám, abyste do mateřské školy přiváděli děti zcela zdravé, bez rýmy, kašle ale i bez zažívacích a střevních problémů.  Eliminuje se  šíření virových a bakteriálních infekcí mezi děti i personál a sníží se riziko omezování provozu školy. Pokud se vaše dítě vrací do kolektivu nedoléčené,  velmi rychle dochází k přenosu v kolektivu a dostáváme se do začarovaného kruhu, který je nepříjemný nejen pro vás, ale i pro personál školy.

Děkuji,