MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Lyžařský kurz SKIAREÁL JEŠŤED

16. ledna 2022

Od pondělí 17.1.2022 do pátku 21.1.2022 proběhne pro přihlášené děti  lyžařský kurz, který organizuje Ski areál Ještěd.

Akce probíhá ve smluvním vztahu mezi rodiči a Ski areálem, na základě uzavřené dohody mezi oběma stranami. Mateřská škola není se Ski areálem v žádném vztahu, za kompletní organizaci kurzu, včetně zajištění bezpečnosti dětí od nástupu do autobusu, cesty na místo konání, vlastní sportovní aktivitu až do předání děti do mateřské školy zodpovídá poskytovatel lyžařského kurzu ve smluvním vztahu s rodiči.

Rodiče předávají své děti do autobusu  v den odjezdu na kurz přímo instruktorovi. Pokud přivedou dítě ráno do školky dřív, pověří písemně pracovníci školy, která může dítě odvést k autobusu a předat dítě místo zákonného zástupce instruktorovi.  (pověření vyplníte ráno při příchodu do MŠ)

Po ukončení kurzu si rodiče zajistí převzetí výstroje dětí.

Veškerou komunikaci ohledně kurzu si vyřizují rodiče přímo s poskytovatelem kurzu. Doporučuji rodičům, aby si osobně ověřili kvalitu a organizaci akce. 

Vladimíra Jurigová

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV