MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Důležité sdělení k eliminaci rizik přenosu virových a bakteriálních onemocnění

15. září 2022

Vážení rodiče,  se zvyšujícím se výskytem respiračních onemocnění a  onemocnění  Covid vás žádám, abyste v případě výskytu Covidu ve vaší rodině nedávali své děti do kolektivu mateřské školy, dokud budete v izolaci.  Eliminuje se tím  riziko přenosu  onemocnění  na pedagogy a tím i případné problémy s jejich absencí, která by mohla vést k omezení provozu školy. Bohužel se tak v současné době již děje, tato informace je opodstatněná. Zároveň děkuji vám, kteří jste k ostatním dětem i personálu školy ohleduplní.

Pokud budou u dětí zjištěny příznaky jakéhokoli onemocnění  ( viz Školní řád), bude dítě rodiči odvedeno z mateřské školy. Příznaky onemocnění u dětí  a postup, který v souvislosti s tím zajistily učitelky,  evidují do ranního filtru. Fitr slouží v případě jakékoli epidemie jako informační  podklad pro KHS.

Vladimíra Jurigová 

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV