MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Dovolená v Korálku a prázdninový provoz školy

30. června 2022

Milí rodiče,
v době  letních prázdnin budou na naší škole probíhat  drobné stavební úpravy interiéru  v prostorách Hvězdiček a celá školka se bude dezinfikovat a uklízet, aby  na nový školní rok bylo vše připraveno k zahájení provozu. Prázdninový provoz  v Korálku začíná 1.7.2022 a všechny děti, které se přihlásily k docházce budou pobývat  na druhém pavilonu, ve třídách  Broučci a Koťata. Provoz zůstává  s ohledem na zaměstnané rodiče od 6:00 – 17:00 hodin.

Za celý tým školy vám přeji krásné léto !

Vladimíra Jurigová

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV