MŠ Korálek
ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ
FAKULTNÍ ŠKOLA Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, Technické univerzity v Liberci
Praktická škola pro studenty JERGYM a SOŠP

Červen v Korálku

29. května 2022

 

Milí rodiče,
pomalu vstupujeme do posledního měsíce školního roku, který bude pro naše  učitelky zaměřen na hodnocení výsledků  jejich práce  s dětmi a na zhodnocení spolupráce učitelek i s vámi, rodiči. Společné konzultace o pokrocích vašich dětí jsou za námi, předškoláci si domů budou odnášet svá Portfolia, ve kterých učitelky mapovaly jejich předškolní období v mateřské škole.
Pro děti bude poslední měsíc zaměřen zejména na zábavné učení a aktivity.

1.června máme naplánované  ve školce veselé dopoledne plné soutěží  k příležitosti Mezinárodního dne dětí a odpoledne se některé děti zúčastní vystoupení na náměstí Dr. E.Beneše v rámci Festivalu čtenářství.  Taneční vystoupení a choreografii a kostýmy “ Ledové království“ připravila s dětmi Martina Lank.  Na náměstí budou  pořadatelem Festivalu čtenářství připravené i pěkné aktivity pro rodiče s dětmi. 

7. a 8. června jsme naplánovaly školní výlety, informace najdete také na webových nástěnkách tříd a na šatnách dětí.

Chystáme i školkovou  Olympiádu na hřišti ZŠ Aloisina výšina, kde si třídy změří síly ve sportovních disciplínách.

Tento měsíc se budeme loučit s našimi předškoláky, kteří ukončují jednu etapu – předškolní období – a stanou se školáky.
Zahradní slavnost   „Pasování na školáky“ proběhne v režii agentury Jája Papagája  14.6.2022.

Ve spolupráci s DDM Větrník  máme domluvené  dva projektové  dny pro předškoláky  “ Pokusy a objevy“, které proběhnou na školní zahradě.

Vladimíra Jurigová

MŠ Korálek Liberec, příspěvková organizace
IČO: 72742186
Adresa: Aloisina výšina 645/55, 460 15 Liberec XV